Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

9NRKBBT54Q

Vyuzitelny asi uz len dnes

1 Citovat

Ahoj, když mi nějaká mladá pěkná holka pošle svoji nahou fotku do zprávy, budu moc vděčný. A když bude fakt pěkná, tak možná pošlu i slevu na Booking. A jestli nejste pěkný, tak mi můžete poslat aspoň kód, ať ho můžu posílat dál za obdržené fotky. Díky moc.

2 Citovat

33W7P3QA6G

jen do dneška, posílám na poslední chvíli, plánovala jsem ho dnes použít

1 Citovat

N4M83YMB9Y

0 Citovat

Využito dekuji:)

1 Citovat

Edit: Už je pryč!
Ahoj, mám k dispozici další kód, využitelný do 14.9. Kdo by ho upotřebil ať napíše do zprávy. Kdo si první napíše, ten ho má.

0 Citovat

Zdravím, nemá prosím někdo kód, díky:)

0 Citovat

Taky bych jeden potřebovala, kdyby někdo nevyužil... Děkuji moc!

 

0 Citovat

Edit: kód už mám, děkuji za ochotu 👍    Ahoj, ráda bych pěkně poprosila, pokud máte někdo klidně i končící kod, obratem využiju na víkendový trip s dcerou do Stockholmu, budu moc ráda za poslání do zprávy, hezký den, Hanka

0 Citovat

Ahoj, planujeme vylet ve skupine 8 lidi, kdybyste meli nevyuzity kupon a poslalali byste mi ho do sz, moc by nam to pomohlo. Diky, Eva

 

0 Citovat

Ahoj nemáte někdo volný 10% kód plánuji výlet s rodinou tak by pomohlo děkuji 

0 Citovat

Jsem asi natvrdlej, ale můžu se zeptat, kde ten kód při rezervaci zadáváte? Nikde nemůžu na svým účtu na bookingu najít ani během rezervace nic, kam bych kód zadal...

0 Citovat

Nebuď kuleváloš a přijdeš na to jistě sám. Nebo se ohlídni po jiných portálech, často se dají zajímavější ceny jinde.

1 Citovat

Ahoj, nemáte prosím někdo volný kód, dekuji 

0 Citovat

Dobrý den,ahoj, prosím o promo kód na booking 🙏

0 Citovat

Ahoj nemáte prosím promo na 10 % klidně dám nějakou kacku ta to :)

0 Citovat

Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky 

0 Citovat

Dobrý den.

Nenašel by prosím někdo promo kód pro můj následující výlet na maltu začátkem října. Nejlépe do soukromé zprávy. Moc děkuji 

0 Citovat

Ahojte prosím Zľavový kód booking ? Ďakujem pekne 

0 Citovat

Neměl by někdo promo kód?

0 Citovat

Kdo nabídne za kód víc?

1 Citovat

nikto....

 

0 Citovat

Pyjtrie napsal(a):

Kdo nabídne za kód víc?

 

Doufám, že se jedná o velmi blbý vtip...

0 Citovat

Ne, proč? Pořád tu žebrají jednodenní účty, tak jestli chtějí něco ušetřit, tak můžou něco zaplatit. Výhodný pro oba. I pro ně i pro toho, kdo dá kód.

Možná by šlo udělat víc různých témat: jedno třeba žebrající kódy zdarma a další pro lidi, co kód opravdu chtějí, protože jim ušetří i několik tisíc a chtějí za něj pár korun dát.

2 Citovat

Aneb nechci slevu zadarmo

5